Horoskopy na rok 2009

30. listopadu 2008 v 11:45 |  Horoskopy
Beran (21.3.- 20.4.)

Začátek roku odstartujete plni síly a smyslu pro povinnost. Cílevědomost bude Vaší silnou zbraní. Koncem zimy hvězdy přejí vášním a láskám. Také štěstí se na Vás bude usmívat.
První polovina dubna může přinést náhlé spory a vnitřní napětí. Zkuste se v této době vyhnout rizikovým sportům a rychlé jízdě. Celý zbytek jara máte šanci mít úspěchy u opačného pohlaví. Budete toužit si užívat radostí života mezi které zamilovanost a milostné zážitky rozhodně patří. V létě pozor na mylná rozhodnutí a v srpnu znovu pozor na zbrklost a nedostatek trpělivosti.
Závěr léta se ponese v příjemné atmosféře ve které si najdete dostatek času na rodinu a zázemí.
Podzim ukáže přívětivou tvář, jen v měsíci listopadu byste neměli podlehnout sexuálním touhám. Nezapomeňte, že věrnost rozhodně není prázdný pojem. Vánoce prožijete v pohodě a plni ideálů. Pamatujte ale, že nic se nemá přehánět.
Závěr prosince není vhodný k podpisům důležitých smluv.


Ryby (20.2. - 20.3.)

První dva měsíce roku vyzývají k duchovním výšinám a snění. Březen volá po akci, proto pokud jste se nerozhodli pro nějakou činnost,máte nejvyšší čas.
Zejména v dubnu vám budou planety přát plnými doušky, a byla by škoda jejich vlivu nevyužít v reálném životě a zůstat pouze u snění. Červen přeje mileneckým vztahům, a vaše touhy můžou konečně dojít naplnění. Nezadaní by proto měli jít v ústrety svým partnerům nezůstávat sedět doma.
V červenci byste to s radostmi života neměli tolik přehánět, jinak se nevyhnete přibírání na váze i zvýšené konzumaci "všeho dobrého".
Podzim bude příznivý, pokud překonáte listopadové dráždění energických planet. Zrovna v listopadu byste se totiž měli věnovat víc meditacím duchovním zájmům než řešení problémů.
Nakonec i v prosinci se snažte vyhýbat konfliktům a problémům, abyste si nezkazili náladu ve vánoční čas, který je citlivým Rybám tak blízký.

Vodnář (21.1. - 19.2.)
Leden až duben byste měli být na pozoru, abyste se kvůli touze po svobodě a neomezování nedostali do ještě větších problémů, kvůli kterým se snažíte konat nečekané a problematické kroky. Ještě štěstí, že vám bude pomáhat planeta dobra Jupiter. Přinese vám do života nové ideály a touhu po radostech života.
Duben bude přát novým vztahům, ale jste-li zadaní, tak pořádně zvažte, zda vám jedna vášnivá noc stojí za riziko zničení dosavadního vztahu. Květen a červen vám dodá dostatek nových nápadů a schopnosti argumentovat v diskusích. Neměli byste vše ale prosazovat za každou cenu.
V červenci ještě budete úspěšní, ale srpen znovu přinese napěťový vliv a nejistotu. Nejspíše nastal čas, abyste se i vy naučili trochu dbát na konvence a pravidla. Právě k tomu vás vyzývá vesmírný vliv.
Pokud této výzvy aspoň zčásti uposlechnete, pak listopad a prosinec prožijete v pohodě a dobré náladě.

Kozoroh (21.12. - 20.1.)
V lednu jste ještě nabití energií, ovšem v únoru nastane změna. Přesto vám ale nebude chybět dostatek vytrvalosti a cílevědomosti.
Březen a počátek dubna nebudou příliš snadným obdobím a osud vám ukáže i svoji problematickou tvář. Nebudete vědět kudy kam, a časté výkyvy v životě budou poznamenány konflikty s vaším okolím. Následující měsíce se ponesou v již výrazně klidnějším duchu, a to až do srpna. Právě tento letní měsíc byste měli ubrat plyn a pokusit se využít trpělivost Kozorohů a nepouštět se do sporů a konfliktů. Jen tak se vyhnete rozkolům ve vztazích, které budete jen stěží dávat do pořádku.
Jakkoliv podzim bude pro Kozorohy náročný a plný jim nepříjemných změn, tak v říjnu budou hvězdy přát vztahům a můžete se zamilovat. Po zbytek roku již platí jen jedno hlavní doporučení. Nesnažte se na druhé lidi příliš tlačit, a nesnažte se věcí dosáhnout za každou cenu. Vše má totiž svůj čas, a ani vůlí nejde vše zlomit!

Střelec (22.11. - 20.12.)

Znamení Střelce pocítí od nového roku zcela odlišnou energii. Touha po změně, svobodě, neomezování a nových věcech vám vnikne pod kůži ve všech oblastech života. Budete chtít přetrhat staré struktury a objevovat dosud nepoznané.
Duben a květen vám můžou pomoct odhalovat duchovní sféry, ale pozor na oblast praktického života, kde již tak silní v kramflecích být nemusíte. Proto doporučuji podpisy smluv odložit na jindy.
I červen se ponese v podobném duchu, ale zejména na jeho konci pozor na komplikace ve vztahu skrze nečekaný románek či vášnivou nocí bez pokračování. V srpnu budete mít tendenci vše přehánět za každou cenu, jen abyste se předvedli a ukázali, že jste Ti nejlepší. To ale může mít za následek pravý opak!
Září a říjen se ponese v poklidném a příjemném duchu, který přeruší až listopad. Zde začne podvědomí vyplavovat touhu po odvetě všem, kteří vám nějak ublížili. Uvědomte si, že to by nic nevyřešilo. Konflikty, které můžete až do konce roku vyvolat, budou jen čeřit vodu a spokojenost vám nepřinesou.


Štír (23.10. - 21.11.)

Úplný začátek roku vás zastihne s nasazenými toulavými botami nebo aspoň myslí pohybující se v těchto sférách. Tyto touhy v zimních měsících nahradí touhy po nové lásce a vášnivých nocích. To potvrdí i jarní měsíce, kdy se vám budou zapalovat lýtka, a současný partnerský vztah nemusí vzedmuté milostné touhy ustát.
Letní měsíce ve vás znovu vzbudí cestovní horečku a plni ideálů a touhy po nových zážitcích se můžete vydat do dalekých krajů. Nezapomínejte ale na to, že vzdáleností se zážitky neměří,a záleží pouze na vás, jak si cestu vychutnáte. A ani to nemusí být podmíněno návštěvou zahraničí. Stačí se prostě jen vydat na cesty.
Září přinese počátek komplikací, které budete zvládat jen v případě, že jste si vybudovali precizní základy ve všech sférách. Neměli byste zapomínat na dostatek relaxace a odpočinku.

Váhy (23.9. - 22.10.)

Leden byste neměli podcenit a věnujte dostatek pozornosti stabilitě a povinnostem. Jen tak nevyhnete zklamání a náhlým změnám s nejistým výsledkem. Přesto se nedá říct nic výrazně špatného na první měsíce tohoto roku. Obzvláště, pokud se vyhnete tomu, abyste jednali pod nátlakem.
V dubnu budou konstelace přát novým a vášnivým láskám. Pokud tedy hledáte partnera, nezůstávejte sedět doma. Vesmírné energie přející vztahům budou působit až do měsíce června, jehož počátek přinese možnost nový vztah stabilizovat. Pokud se vám to nepovede, zbystřete pozornost, neboť konec června vám jasnou mysl zastíní iluze a bujné představy.
V červenci si budete nejen užívat, ale je čas na meditace a plánování veselejších zítřků. A právě tyto plány můžete zrealizovat v srpnu.
V první polovině října budete muset ustát ochlazení ve vztahu - naštěstí pouze krátkodobé. Další období bude vášnivé a přát láskám a milencům. Přesto se koncem roku nevyhnete sporům a pocitu osamění.

Panna (23.8. - 22.9.)

První dva měsíce roku 2009 prožijete v poklidném duchu bez větších konfliktů a zádrhelů. Pozor na přelom února a března, kdy můžete prožít nečekané dny plné konfliktů a hašteření. Také byste se měli vyvarovat rychlé jízdy a adrenalinových sportů.

Duben vám dodá stabilitu a smysl pro povinnost, kterou ale květen, a zejména jeho první část zcela rozbijí. V těchto dnech se budete snažit prosadit za každou cenu a nespokojíte se s druhým či dalším místem. Prostě touha po vítězství vám bude vlastní. Přelom května a června nebude vhodný pro podpisy důležitých smluv a dokumentů.
Prázdniny zahájíte ve velkolepém stylu, ale pozor byste si měli dát na druhý prázdninový měsíc, tedy srpen. Právě zde již nebude tolik užívání si života,ale přesto dosáhnete mnohého budete-li myslet i na to,že máte nějaké povinnosti.
Ranný podzim může být komplikovaný, ale listopad přinese dost inspirace a nápadů k vyřešení všech problémů. V první část prosince byste se neměli rozhodovat pod tlakem. Vánoce strávíte v pohodě a klidu.

Lev (23.7. - 22.8.)

Zimu využijete k zbourání všech zažitých zvyků a jejich nahrazení modernějšími, originálnějšími a nezávislejšími. Komplikace přijdou v březnu, kdy vše nepůjde tak hladce, jak byste si přáli.
V dubnu neprosazujte tolik svoji vůli. Konstelaci vám přejí a pomáhají dotáhnout díky cílevědomosti a trpělivosti do úspěšného konce. Jen pozor na druhou půlku května, kdy nebudete mít jasný úsudek a mohli byste se nechat zlákat falešnými ideály.
První část léta se budete rádi pohybovat v oblasti rodiny a domova. Srpen bude přát všem aktivitám včetně těch milostných. Vaší komunikativností si získáte srdce mnoha vyvolených. Jestli držíte dietu, pak v druhé polovině srpna vám snižování váhy snadno nepůjde. Podzim přinese několik period, ve kterých budete mít chuť pustit se do konfliktů a nebudete umět uznat názor druhých. Snažte se na toto téma zaměřit abyste zbytečně nepřišli o přátele.
Závěrem roku budete chtít začít mnoho aktivit, ale měli byste si pečlivě rozmyslet, co je pro vás dostatečně smysluplné, a co je jen náhodnou touhou bez budoucnosti.

Rak (23.6. - 22.7.)

Určitý pocit odtažitosti nepochopení v počátcích nového roku začne mizet v únoru. Do té doby se snažte zachovat vnitřní harmonii pomocí meditací a zájmu o vyšší sféry.
Období jarní rovnodennosti vás bude přímo vyzývat k návštěvám různých výstav a kulturních akcí. Ostatně proč byste nemohli zkusit umělecké techniky sami?!
V květnu pozor na rozpory s průbojnějšími lidmi. Pamatujte, nemoudřejší ustoupí a nemá smysl se kvůli tomu trápit. Červen přeje renovacím bytu a interiéru. Zručnost a chuť do práce doplníte estetickým cítěním a vkusem.
Léto a zejména červenec již tradičně patří Vám a náladu by Vám neměl zkazit ani spor ve vztahu o to, kdo je tou vůdčí osobností. Tento spor může přijít na přelomu července a srpna. Od září do půlky října budete činorodí a aktivní. Pocítíte chuť sportovat a vyhrávat. Vyhněte se ostrým jídlům a šetřete v těchto dnech své zažívání. Následně zbytek roku bude na Vás klást zvýšené nároky. Budete trávit více času prací a proto je nutné věnovat dostatek času relaxaci a odpočinku.

Blíženci (21.5. - 22.6.)

Zimní období prožijete v pohodě a dobré mysli. Jediným rozporem můžou být vaše myšlenky a nápady, které půjdou trochu ode zdi ke zdi. Jednou budou plné inovací, podruhé budou v souladu s dosavadním řádem a pořádkem. Záleží jen na vás, co zvítězí a čemu dáte volný průchod.
Počátek jara vás zastihne v ještě větší rozlétanosti než je u Blíženců zvykem. Zkuste se proto více soustředit a také buďte dochvilní! Jinak se nevyhnete sporům a náhlým konfliktům.
Koncem dubna se vyhněte podpisům důležitých smluv a snažte se nepodlehnout kouzlu lží a pomluv. Bohatou fantazii a spoustu nápadů přinese májové období. Prázdniny budou přát lásce a užívání si. Druhá polovina srpna bude náročnější. Rozlet a nezávislost se bude střídat s pocity omezení a samoty. Neodežeňte přátele, ale naopak se o ně opřete! Podobně naladěné budou i září a říjen. Přesto se vyskytnou příjemné chvilky, obzvláště pokud je okořeníte zájmem o duchovní oblast.
Prosinec a vánoční čas budou závislé na tom, zda jste se nenechali uplynulými měsíci příliš rozhodit.

Býk (21.4. - 20.5.)

První dva měsíce roku 2009 budou přát lásce a zamilovanosti. Do dlouhotrvajících vztahů se může vrátit vášeň, nezadaní dostanou příležitost nalézt partnera.
V březnu se budete chtít prosadit a pocítíte touhu vyhrávat. Měli byste ale občas zařadit zpátečku, abyste "netlačili na pilu" až příliš silně. Nadále pokračují energie vyzývající Vás k aktivitám a úspěchu. Byla by škoda příznivého vlivu nevyužít, tím spíče, když máte dostatek vnitřní síly k těmto záležitostem.
Počátek léta může Vás život ovlivnit někdo, kdo znenadání vstoupí do vašeho života, Nemusí to být nový partner, ale někdo, kdo Vám přinese nový pohled na stávající záležitosti, Ostatně dostatek inspirace a touhy po svobodě přinesou právě letní měsíce.
Konec prázdnin strávíte v rodinném kruhu. Právě v tuto dobu je vhodné období pro zkrášlení a vylepšení domova.
V říjnu může přijít krátkodobé ochlazení ve vztazích a pocit osamělosti. Vše ale zmizí v listopadu. K netrpělivosti vás bude vyzývat prosinec, ale zde byste se měli držet zpátky a projevit Býčí trpělivost. Jen tak prožijete klidné a pohodové vánoce.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 gta 5 pc cheats gta 5 pc cheats | Web | 20. června 2017 v 4:37 | Reagovat

•    You have posted a very detail document. I read all of your article and I really like it, I understand your point of view.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama