Říjen 2008

Epizody 1-7

26. října 2008 v 17:07 Soukromé pasti

1.Něžný vetřelec

Třicetiletá Karolína získá pracovní příležitost, o které snila. Zároveň zjistí, že je těhotná. Po dítěti prozatím netoužila, a tak je těhotenství zcela mimo její životní plány. V této životní situaci se navíc dozvídá, že kdyby se její matka mohla kdysi svobodně rozhodnout, ona sama by pravděpodobně neexistovala. Ženatý Karolínin přítel - a otec nenarozeného dítěte - Karolínino těhotenství naopak bere jako šanci začít znovu a lépe, napravit, co v životě zkazil. S manželkou se dohodne na rozvodu. Tradičně vnímaný přístup k rodičovství se tak dostane do převrácené podoby. A rozhodnutí je na Karolíně.


2.Fajn Brigáda

Prostitutkou na chvíli aneb jak si zničit život. Studentka práv Žaneta si přivydělává jako luxusní společnice. S tímto druhem obživy chce skončit, jakmile dostuduje. Je možné, aby ji minulost v budoucnosti nedostihla?


3.Jiná láska

Třiatřicetiletá Eva se poprvé v životě opravdu zamiluje - do své kolegyně. Objevená vášeň a láska úplně změní život Evě i její rodině… Ale už není cesty zpět.

4.DNA jako důkaz

Když se mladý právník Viktor snaží zachránit život svému otci, který onemocněl leukémií, vyjde najevo, že nejsou příbuzní. Ve snaze najít biologického otce zjistí Viktor i jeho blízcí, že některé pravdy jsou zbytečné - nikomu a ničemu nepomohou.

5.Láska v moll

Obětavá kardioložka Marie a charismatická novinářka Sylva - ty dvě dohromady jsou přesně to, co spisovatel Jan celý život hledal. Jenže teď už je fatálně fascinován jinou dámou: Smrtí. Která z nich Jana získá?

6.Malý terorista

Úspěšná manažerka Helena konečně našla toho pravého. Zubař Vítek je úžasný... ale má desetiletého syna Romana, kterému se Helena vůbec nelíbí. Po vzoru akčních hrdinů a za pomoci chůvy odhodlaně brání svou rodinu proti vetřelci.

7.Tatínkova holčička

Patnáctiletá Veronika konečně žije ve fungující rodině. Její matka našla báječného partnera, který je i skvělým tátou... dokud se však Veronika nezačne proměňovat z holčičky v ženu.

O seriálu

26. října 2008 v 16:47 Soukromé pasti
"Ty nejhorší pasti si na sebe stražíme sami. Někdy s pomocí našich blízkých. A těm zase pomáháme my. Soukromé věci jsou složité a nikde se to neučí. Navíc býváme zmatení. Nemluvě o tom, že doba je rychlejší než my a všechno se mění - než si s něčím poradíme, je to jinak."

Seriál soukromé pasti vysílá televize NOVA každou středu ve 20:00 hodin.Zatím byla natočena jenom jedna řada,ale uvažuje se i o další.Seriál má u diváků veliký úspěch.Toto nadšení ale nesdílí vysílací rada,která chtěla vysílání toho seriálu zrušit...


seznam všech epizod 1.série

1. Něžný vetřelec
2. Fajn brigáda
3. Jiná láska
4. DNA jako důkaz
5. Láska v moll
6. Malý terorista
7. Tatínkova holčička
8. Ukradená spermie
9. Smím prosit o lásku?
10. Tři do páru
11. Riskantní interview
12. Exmanželkou snadno a rychle

Pokud jsi nějakou,již odvysílanou epizodu neviděl/a,můžeš se na ně podívat tady.


Not Like That - Ashley Tisdale

24. října 2008 v 14:11 Texty písniček
I feel oh, so glamorous
Lookin' super fabulous
Sometimes I'm insecure
Something I can't ignore
All the flashy cameras
Try my best to handle it
I'm just the girl next door
I can hear the rumors take off...

All the girls in the club got their eyes on me
I can tell by the look that they want to be
Be hot, hot, hot like that
No, it's not, not, not like that
All the girls in the club got their eyes on me

They put me down because their jealousy
But I'm not, not I'm not that girl
And it's not, not, no, it's not my world

All the girls in the club got their eyes on me
I can tell by the look that they want to be
Be hot, hot, hot like that
No, it's not, not, not like that
All the girls in the club got their eyes on me
They put me down because their jealousy
But I'm not, not I'm not that girl
And it's not, not, no, it's not my world

[Repeat]Nejlepší roční období

22. října 2008 v 15:51 Ostatní články

Hlasuj v anketě,jaké roční období máš nejradši....:-)
Nové webovky

22. října 2008 v 15:35 Velmi křehké vztahy
O informacích seriálu VKV se nedočtete jen na oficiálních stránkách televize prima,ale také na nových stránkách http://www.velmikrehkevztahy.cz/.
Můžete tam sledovat sledovat zpětně všechny díly,nebo si přečíst o čem byly jednotlivé epizody.Dále tam také najdete fotky,postavy, a spoustu novinek a dalších informací.


Problém s blogem..?!

22. října 2008 v 15:16 Ostatní články
Ahoj,
od doby co má blog.cz nový desing,se mi na blogu pořád něco samo mění,zvětšuje se mi písmo,články píšou do menu.....atd.Viděla jsem podobný problémy i na jinejch stránkách...
Nedávno jsem zrovna řešila problém s tím,že se mi články psaly do menu.Vůbec jsem nevěděla co s tím,ale jak vidíte,tak se mi to podařilo.Nejdřív jsem to zkoušela opravit nějak sama a hledala v "nastavení" co s tim,ale myslim že to takhle ani opravit nejde.
A tak jsem napsala e-mail na blog@blog.cz napsala jim svůj problém a adresu blogu a oni chyby na blogu odstranili.

Takže jestli máte taky podobný problém a nevíte co s tim,tak tam taky zkuste napsat

Diplomy od Aily

15. října 2008 v 14:20 Úvod
V soutěži na blogu Aily jsem vyhrála diplomy: