Srpen 2008


Ztraceni se vracejí

29. srpna 2008 v 20:38 Ztraceni (the lost)
Celé prázdniny jste mohli sledovat reprízy tří řad seriálu.OD neděle 31.8.2008 můžete sledovat na TV Nova po 22.hodině už čtvrtou řadu.

Od září nová řada!

29. srpna 2008 v 20:28 Velmi křehké vztahy
Televize Prima začne vysílat třetí řadu seriálu velmi křehké vztahy. "Seriál se nemění, ale vyvíjí se. Ve druhé sérii jsme uzavřeli většinu dějových linií, ta třetí bude mnohem více ze života," říká šéfredaktor vlastní tvorby Televize Prima Rostislav Uher.
Pro příznivce rodin Rubešových, Skálových, Strnadových a jejich přátel je připraveno hned několik novinek. Logo seriálu se změnilo, připravena je i nová úvodní píseň a znělka. "Titulní píseň nazpívala Dasha a Petr Bende. Není bez zajímavosti, že hudbu složil manžel Dany Morávkové Petr Malásek a otextoval ji Václav Kopta. Znělku pak režírovala Mirjam Landa," říká Rostislav Uher. Kromě svých oblíbených hrdinů uvidí diváci i nové tváře. Představí se jim Pavel Řezníček, Vojtěch Dyk a také například Sabina Králová, do seriálu se vrací Roman Štolpa. Stávající prostředí, na něž jsou diváci zvyklí, tvůrci seriálu proměnili a přestavěli interiéry i dekorace seriálu.
Co v nové řadě uvidíte?
  • Andrea stojí v čele soukromé nemocnice a má s ní velké podnikatelské plány. Ty jí však neustále narušuje rodina Strnadových a záludný společník Lang. Andrea se ocitá sama mezi nepřáteli.
  • Evžen Hartl zemřel. Jeho smrt vyšetřuje policie a podezřívá několik osob. Není jasné, zda šlo o nešťastnou náhodu, nebo o záměr. Kdo se chtěl Evžena zbavit?
  • Petr si otevřel spolu se Skálou soukromou advokátní kancelář a se svým novým týmem obhajuje klienty v zapeklitých a dramatických případech.
  • Docent Strnad se ožení a věří, že se konečně jeho rodině začíná dařit. Do soukromé nemocnice nastupuje jeho starší syn Alexandr a hned si získává úctu a autoritu u svých pacientů.

Nové postavy:

Alexandr Strnad - Pavel Řezníček
Alexandr je syn docenta Strnada a pracuje jako Chirurg.Nastupuje do soukromé nemocnice,kde má podíl jeho otec...
Barbora Strnadová - Sabina Králová
Barbora je právnička,která pomáhá Simoně s jejím případem.S manželem Alexandrem se po rodinné tragédii odcizili.Bára pracuje v advokátní kanceláři u Petra a Hynka.
Jakub Karásek - Vojtěch Dyk
Jakub se zabývá kauzami,které řeší Petriva kancelář.Dostává na starost Andrein případ,ale postupně se do něj zamotává.Spolu s Bratrem Vaškem,se stará o nemocnou babičku.

Další Postavy:
Doktor Martin Liška - hraje ho Roman Štolpa
policejní vyšetřovatelka,kolegyně Vaška Nataša Kocmanová - hraje ji Kamila Sedlárová
Babička Jakuba a Vaška Paní Karásková - hraje ji Eva Matalová
Nová znělka seriálu VKV: